Ciuszki dla maluszka

Czapka dla niemowlaka – jaki produkt wybrać?

czapki dla niemowląt

Niezbędnym elementem wyprawki każdego malucha jest wygodna czapeczka. Ma ona za zadanie ochronić główkę małego smyka. Postawmy na miękkie, bawełniane czapeczki, które przydadzą się dziecku w pierwszych tygodniach życia. Jak dokonać wyboru? Co znajdziemy w sklepie online? O czym warto pamiętać? Jaka czapeczka będzie najlepsza?

Pierwsza czapeczka dziecka

Podczas kompletowania wyprawki dla niemowlaka, nie możemy pomijać zakupu kilku bawełnianych czapeczek. Są to tak zwane czapki kąpielówki, czyli cienkie czapeczki, które zakładamy dziecku także w domowym zaciszu. Pierwsza czapka powinna odznaczać się wygodą i miękkością. Kupmy kilka czapeczek, aby ochronić maluszka przez zimnem. Jeśli wybieramy się na spacer, czapka powinna być dopasowana do pory roku i pogody. W zimne dni musimy zakryć uszka niemowlaka, dlatego ciepła czapka jest jak najbardziej wskazana. W szafie dziecka nie może zabraknąć kilku zimowych czapek, które zakryją uszy i głowę dziecka. Latem z kolei przyda się niemowlęca czapeczka, stworzona z przewiewnego materiału. Bawełniana czapka jest dobrym wyborem w okresach przejściowych i do zakładania we wnętrzu. 

Modna czapeczka niemowlęca

Czapka bobasa nie musi być nijaka i nudna. Aktualnie na rynku znajdziemy unikalne wzory i kolory, które doskonale się prezentują. Gdzie znajdziemy te ciuszki? Klienci chętnie sięgają po zakupy w internetowym sklepie (warto sprawdzić m.in. na https://www.pinokio.pl/czapki-dzieciece-i-niemowlece). Bogaty asortyment daje szerokie pole do popisu. Z łatwością zamówimy kilka rodzajów czapek, które dadzą bobasowi pełen komfort.