Uncategorized

Na dobry sen i do zabawy – śpiochy na każdą okazję

spiochy

Dzieci najlepiej rozwijają się podczas snu i podczas zabawy. Każdy spacer to nowa okazja do poznania świata, a rundka po podłodze to doskonały trening dla małego ciałka. Maluchy codziennie rzucają nowe wyzwania swoim rodzicom, ale i swojej szafie… Na szczęście śpiochy meldują się na rozkaz, gotowe na każdą ewentualność!

Wygoda przede wszystkim

Rodzice i pediatrzy są zgodni, mówiąc, jak ważny jest sen dla dzieci. Niestety, czasami maluchy mimo wszystko nie mogą spać, a wtedy każda minuta snu zdaje się na wagę złota. Podczas tak cennej drzemki nic nie może dziecku przeszkadzać, ani zrolowana koszulka, gniotąca w boczek, ani uciekająca pieluszka. Na szczęście śpiochy ratują sytuację! Ciągły rozwój dzieci to także nie byle co. Zabawa jest tak istotna dla maluszków, szkoda więc, żeby przeszkadzały im spadające skarpetki lub zsuwające się spodenki. I tu także na ratunek rodzicom i dzieciom przychodzą śpiochy. Ci superbohaterowie małej szafy:

  • Nie zawijają się
  • Chronią przed przesuwaniem się pieluszki
  • Dzięki kaftanikowi są dobre na każdą porę roku
  • Umożliwiają szybką zmianę pieluszki

Na każdą okazję

Dzięki swojej wielofunkcyjności śpiochy (do kupienia na Pinokio) są prawdziwymi agentami do zadań specjalnych. Są doskonałym i niezastąpionym ubrankiem. Podczas spaceru umożliwiają szybką zmianę pieluszki bez konieczności rozbierania dziecka i narażania go na zmarznięcie. Rozbawionemu maluszkowi służą podczas codziennych eksploracji, dzięki temu, że nie ograniczają jego ruchów i chronią przed przesuwaniem się pieluszki. Dają gwarancję, że podczas snu nic nie będzie przeszkadzało i gniotło. Wystarczy zdjąć kaftanik, by sprawdziły się podczas cieplejszych dni. Czy można życzyć sobie czegoś więcej?